#Seo sila webu

Jedu, jedu!

face.jpg
Přihlaste se k odběru novinek na stránkách
Nebo použijte RSS kanál

Jaký je rozdíl v práci kosmetické poradkyně Oriflame a Avon lady?

Nemůžete najít nějakou brigádu s flexibilní pracovní dobou? Problematika kosmetiky vás hodně zajímá a myslíte si, že máte lidem co říct? V případě že jsou vaše odpovědi ano, pak neváhejte a staňte se kosmetickou poradkyní firmy Oriflame, kde se můžete perfektně realizovat. Tato činnost může být vhodná, i v případě že jste na mateřské dovolené eventuálně jste na studiích, protože tu neexistuje pracovní doba, ani žádné omezení.

vůně

Produkty firmy Oriflame je možné distribuovat ve velkém, na nejrůznějších událostech nebo všude kde vás napadne, nebo pouze v malých dávkách v rodiněa u přátel. Stačí, když s sebou občas někam vezmete katalog a nabídnete jej přátelům, nikoho není třeba k nakupování přemlouvat. Na tomto si značka Oriflame zakládá, protože její kosmetika je doopravdy jakostní a kdokoli, kdo se v kosmetice orientuje, toto ocení.
Není nutné se obávat ani o svůj výdělek, poněvadž ten se nevyvíjí v závislosti na tom, kolik jste kosmetiky prodali. Pokud tedy například nebudete mít čas, nebo se vám prostě pouze nebude chtít, nic se neděje.

krása

Společnost Oriflame si pro svoje místo na trhu sestavila perfektní politiku, prodává své produkty zásluhou kosmetických poradců. Kosmetický poradce se poměrně výrazně podílí na zisku, zůstává mu totiž celých 30%. Tyto procenta jsou rozdíl mezi cenou v katalogu a cenou, jenž pak platí kosmetický poradce společnosti Oriflame. Z toho vyplývá, že kosmetiku pro své použití si také nakoupíte s touto skvělou slevou.Mapa k ideální váze: buďte štíhlá a plná energie!
Mapa k ideální váze je program navržený odborníky Oriflame v oblasti zdraví, který vás učí a vede k zdravému životnímu stylu. Tento program zahrnuje správnou výživu, cvičení, životní styl a potravinové doplňky.
další informace najdete na webu www.oriflame365.cz
13.12.2012 10:42:53
contporportol98
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one