#Seo sila webu

Jedu, jedu!

face.jpg
Přihlaste se k odběru novinek na stránkách
Nebo použijte RSS kanál

Stovky ušetřených korun s Plynule.cz

Zemní plyn se nám zdražuje obvykle každičký rok. Teoreticky se není čemu divit, vždyť jde o palivo tisíciletí s poměrně malým obsahem škodlivin, tedy s rostoucím se zájmem o jeho využívání.
Česká republika je odkázaná na jeho import, kterým se zabývá několik zahraničních společností. Již tady se cena odlišuje a dále u jeho distributorů. Distribucí se pak zabývají desítky domácích firem, k těm největším patří RWE, ČEZ, Vemex, Optimal Energy a mnoho dalších Od roku 2006 si však díky otevření trhu mohou domácnosti i organizace volit svého dodavatele stejně jako je to třeba u povinného ručení, telefonního tarifu apod. Vybrat si ale toho nejlepšího dodavatele zemního plynu až do domácnosti z pohledu ceny i servisu není vždy jednoduché.

Při rozhodování jak snížit náklady může vaše rozhodnutí padnout i na firmu HALIMEDES, která působí na českém trhu s plynem od roku 2010 a vystupuje pod komerčním názvem PLYNULE.CZ. Jistěneprovedete chybu, protože využívá všech možností, aby zákazníkům poskytlaplyn za nižší cenu než ostatní distributoři.Nepoužívá totiž reklamu, tedy nemá výdaje, které by zatížily zákazníkovu peněženku. Firma se orientuje zejména na domácnosti, ale i na organizace, plyn dodává rovněž do škol, tělovýchovným jednotám, nemocnicím a městským úřadům.
Výměna distributora plynu je pro zákazníka úplně bez rizika a hlavně zdarma Se všemi současnými obchodníky s plynem na trhu má firma Plynule.cz dobré vztahy a vzájemná spolupráce je bezproblémová.
Výměna dodavatele je zadarmo a navíc vám společnost Plynule.cz zaručuje, že vás nezaskočí žádnými skrytými poplatky. Firmě Plynule.cz jde o to, aby svému odběrateli nabídla plnohodnotnou službu co nejlevněji, s minimálními náklady, s maximálním servisem, individuálním přístupem, flexibilitou a poradenstvím.
kw: změna dodavatele plynu,cena plynu,dodavatelé plynu, RWE,ČEZ,levný plyn
27.06.2012 08:02:04
contporportol98
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one